Informații de locuri de muncă
Consilier Vanzari - Materiale de constructi
Arabesque Timisoara, Romania 1695 Zile În urmă
Prezentare generală
Tipul de locuri de munca: Cu normă întreagă
Departamentul: Materiale pentru constructii si finisaje
Categorie de locuri de munca: Ingineria materialelor
Postat: 05-09-2019
cerinţe
Minim Educatie: Universitate
Gradul Titlu:
Minim Exerience: 3 Year
Necesită deplasare: 75%
Stare de locuri de munca
Start Publishing: 05-09-2019
Stop Publishing: 05-10-2019
Descriere

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul tehnic
- Cunoasterea materialelor de constructie sau a pietei de profil constituie un avantaj
- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Administreaza portofoliului de clienti pe zona alocata
- Identifica potentiali clienti si incheie contracte comerciale
- Promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile firmei din domeniul materialelor de constructii si finisaje
- Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare
- Urmareste derularea contractelor in termenii prevazuti de acestea, respectarea termenelor de plata si a limitelor de credit

Beneficii
- Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
- Training inclus